صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/5/2 سه‌شنبه با محوریت جشنواره رضوی؛ کتابخانه پروین اعتصامی ایلام میزبان نشست کتاب خوان شد نشست کتابخوان با محوریت معرفی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه پروین اعتصامی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، مرضیه فتاحی، مسئول کتابخانه پروین اعتصامی از برگزاری نشست کتاب خوان با محوریت معرفی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی دراین کتابخانه خبر داد.
«به سپیدی یک رویا» نوشته: فاطمه سلیمانی ازندریانی/ارائه توسط: طیبه رجبی
کتاب به «سپیدی یک رویا»، رمانی تاریخی‌ ـ مذهبی است که بخشی از زندگی و سفر حضرت معصومه(س) به خراسان را از زبان «سلطان» ندیمه‌ ایشان بیان می کند.
«ماه هشتم ( زندگینامه کوتاه و مستند امام رضا علیه السلام)» نوشته: مهدی غلامعلی/ ارائه توسط: سکینه حسنی
«ماه هشتم» براساس متون معتبر تاریخی و روایی و به شیوه ای خوش خوان و کوتاه نگارش شده است. در این کتاب زندگی نامه امام از ولادت تا شهادت در ۵۵ بخش (به تعداد سال‌های عمر شریف آن حضرت) تنظیم شده است. نویسنده، مطالب مهم و علمی را با بیانی ساده روایت کرده است. بنابراین زبان متون تاریخی ـ روایی را امروزی کرده و بنا را بر گزیده گویی و اختصار در هر بخش گذاشته است.
«مسافر هشتم (داستان زندگی امام رضا علیه‌السلام)»نوشته: مژگان شیخی/ ارائه توسط: نرگس قاسمی زاده
«مسافر هشتم (داستان زندگی امام رضا علیه‌السلام)» مجموعه داستان‌های کوتاهی را شامل می‌شود که به زندگی هشتمین امام شیعیان می‌پردازد. این اثر ویژه گروه سنی «ب» و «ج» نوشته شده است. بوی خوش نان، یک سبد خرما، یک روز تابستانی، مأمون در تالار آینه، پیک ها و پیام ها، کاروان می رود، سرزمین آب های فراوان و... از جمله داستان‌های این کتاب است.
«کاش تو را می‌دیدم» نوشته: مژگان شیخی/ ارائه توسط: حنا ناظری
این کتاب فرازهایی از زندگی بانوی بزرگوار اسلام حضرت معصومه(س) است. کتاب «کاش تو را می دیدم» به شیوه ای داستان گونه به شرح زندگانی حضرت معصومه(س) پرداخته است.
«کتاب مهر ولایت در آسمان ایران» نویسنده:علی کریمی جهرمی/ارائه دهنده: شهناز برزردی
اثر حاضر، تحقیقی اجمالی در زمینه ابعاد مختلف زندگانی، شخصیت، فضایل و معجزات امام رضا (ع) است. در این کتاب ضمن بیان مطالبی از ولادت، خاندان و زندگانی امام رضا (ع)، شیوه زندگی و شخصیت ایشان از جهات مختلف ازجمله سیره اخلاقی، عبادی، اجتماعی، سیاسی و علمی مورد بررسی قرار گرفته است.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 107
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما