صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/3/28 دوشنبه دیدارمدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با فرماندارجدید آبدانان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با فرماندارجدید آبدانان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با فرماندار جدید آبدانان دیدار و گفتگو کرد.
صادق سعیدی، مسئول کتابخانه عمومی امیرکبیرآبدانان با اعلام این خبر گفت: با توجه به منصوب شدن فرماندارجدید و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان جناب آقای مرادحاصلی ، این دیدار امروز دوشنبه 28خرداد97 صورت گرفت.
در این دیدار که مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان و کارشناسان اداره کل کتابخانه ها صورت گرفت، ابتدا جلیلیان مدیرکل کتابخانه های استان، ضمن عرض تبریک به خاطر انتصاب جناب آقای مرادحاصلی بعنوان فرماندار جدید شهرستان آبدانان، گفت امیدواریم که این انتصاب منشا خدمات پرخیر و برکت در حوزه کتابخانه ها و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این منطقه شود و با توجه به گستره شهرستان آبدانان با دارابودن 5باب کتابخانه از فرماندارجدید خواستار حمایت های مادی و معنوی از کتابخانه ها ی شهرستان هستیم.
همچنین ایشان ضمن اشاره به بحث زمین کتابخانه شماره2شهرستان و نیز توسعه کتابخانه ها در بحث تجهیز و تعمیر از فرماندارمحترم خواستار حمایت مالی بیش از پیش از این مجموعه شد.
در ادامه بوستانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان ضمن عرض خوش آمد و تبریک خدمت جناب آقای مرادحاصلی فرماندار جدید شهرستان و نیز مدیرکل و کارشناسان استان ، گزارش مختصری از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان بیان کرد.
در پایان این دیدار فرماندارجدید شهرستان آبدانان ضمن عرض خیرمقدم و تشکر به خاطر حضور مدیرکل کتابخانه ها و کارشناسان استان و نیز رئیس اداره کتابخانه ها ی عمومی شهرستان ، گفت با امید به خداوند منان بیش از پیش از کتابخانه های شهرستان حمایت خواهیم کرد و نیز جهت آشنایی با این مجموعه در آینده از کتابخانه ها بازدید خواهیم کرد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 273
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما