صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران


1397/3/27 يكشنبه بازدید از پروژه عمرانی کتابخانه عمومی شهر بدره کارشناسان سازمان مسکن و شهرسازی استان به همراه کارشناس امور عمرانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان از پروژه کتابخانه عمومی شهر بدره بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ کارشناسان سازمان مسکن و شهرسازی استان به همراه مرادخانی، کارشناس امور عمرانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان از پروژه عمرانی کتابخانه عمومی شهر بدره در خصوص روند اجرایی این پروژه بازدید کردند.
در این بازدید کارشناسان سازمان مسکن و شهرسازی استان همراه با کارشناس امور عمرانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان از پروژه کتابخانه عمومی شهر بدره در خصوص روند اجرایی پروژه بازدید کردند و در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفتند.
کارشناس امور عمرانی اداره کل در این بازدید بر سرعت بخشیدن به روند اجرایی این پروژه تأکید داشتند و با توجه به مصوبه جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان مبنی بر افتتاح کتابخانه هایی که 80درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند بر سرعت بخشیدن به روند اجرایی این پروژه تأکید داشتند و در راستای پیگیری پروژه های نیمه تمام، به پیمانکار پروژه تأکید گردید که ظرف یک ماه آینده نسبت به تکمیل پروژه اقدام نمایند و همچنین قول مساعد جهت پیگیری های لازم در خصوص پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکار از محل اعتبارات جذب شده بنیاد برکت برای اتمام این پروژه را دادند.
گفتنی است پروژه عمرانی کتابخانه عمومی شهر بدره با مساحت 400مترمربع و با پیشرفت فیزیکی حدود 80درصد در حال احداث می باشد و پیش بینی می شود این پروژه در هفته دولت سال جاری به بهره برداری برسد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 240
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما