صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/3/23 چهارشنبه برگزاری «نشست جمع خوانی» در کتابخانه عمومی غلامرضاخان ارکوازی «نشست جمع خوانی» از کتاب «نهنگ مهربان» با حضور اعضاء کودک در کتابخانه عمومی غلامرضاخان ارکوازی شهر ایلام برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ معصومه رشیدی، مسئول کتابخانه عمومی غلامرضاخان ارکوازی شهر ایلام از برگزاری «نشست جمع­خوانی» از کتاب «نهنگ مهربان» در این کتابخانه خبر داد.
رشیدی گفت: این برنامه که با تلاش طاهره سهراب‌نژاد کتابدار کتابخانه عمومی غلامرضا خان ارکوازی به منظور پر کردن اوقات فراغت کودکان و آشنایی بیشتر آنها با فرهنگ کتابخوانی صورت گرفت کتاب نهنگ مهربان نوشته طاهره نیازمند جمع خوانی شد. کتاب مصور حاضر، جلد چهارم از مجموعه حیوانات در قرآن و داستانی است که با زبانی ساده و روان درباره زندگانی حضرت یونس برای گروه‌های سنی (ب) و (ج) نگاشته شده است. در این داستان مردم نینوا قومی بت‌پرست بودند که حضرت یونس آن‌ها را به راه راست هدایت می‌کرد. او از آن‌ها می‌خواست تا دست از بت‌پرستی بردارند و به عبادت خداوند یکتا بپردازند. حضرت یونس سال‌های زیادی مردم را به خداپرستی دعوت می‌کرد و آن‌ها را از بت‌پرستی بر حذر می‌داشت، اما درآن‌ها هیچ اثری نداشت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 209
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما