صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران


1397/3/23 چهارشنبه با هدف معرفی منابع جشنواره رضوی؛ برگزاری برنامه های مختلف در کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ با برگزاری برنامه های مختلفی به معرفی منابع هشتمین دوره جشنواره رضوی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ طاهره رستمی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول از برگزاری برنامه های مختلف در جهت معرفی منابع جشنواره رضوی همزمان با ایام ماه مبارک رمضان توسط این کتابخانه خبر داد.
رستمی گفت: با حضور تعدادی از اعضاء کودک و نوجوان کتابخانه دو کتاب «مژده گل و مهمان خراسان» از منابع هشتمین جشنواره کتاب خوانی رضوی که برای مقطع سنی 4 تا 11سال می باشد، در کتابخانه شهدای زیرتنگ معرفی و جمع خوانی شد.
وی گفت: در این جلسه ابتدا کتاب های معرفی شده برای جشنواره کتاب خوانی رضوی و نحوه برگزاری جشنواره بیان و سپس کتاب های «مژده گل» و «مهمان خراسان» توسط اعضاء جمع خوانی گردید.
در پایان جمع خوانی کتاب های معرفی شده، کودکان و نوجوانان با درک موضوع قصه ها و شعر ها به طراحی و تصویرسازی در مورد موضوعات خوانده شده پرداختند.
مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند گفت: جهت آشنایی بیشتر مخاطبین کتابخانه با جشنواره رضوی، برنامه های مختلفی از جمله: توزیع بروشور معرفی جشنواره، تهیه میز مخصوص کتب جشنواره در کتابخانه و مسجد روستا و همچنین آموزش نحوه شرکت در مسابقه در سطح روستا انجام گرفته است و خوشبختانه اعضاء کتابخانه مخصوصا کودکان و نوجوانان استقبال خوبی از مسابقه انجام داده اند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 218
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما