صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/3/23 چهارشنبه به مناسبت ماه مبارک رمضان؛ برگزاری «نمایشگاه کتاب» در کتابخانه عمومی سعدی «نمایشگاه کتاب» با 500 عنوان کتاب به مناسبت ماه مبارک رمضان در محل کتابخانه عمومی سعدی دهلران دایر گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ قدرت چراغی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دهلران از برگزاری «نمایشگاه کتاب» در محل کتابخانه عمومی سعدی دهلران به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
چراغی گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتاب با تخفیف 70% در محل کتابخانه عمومی سعدی دهلران دایر گردید، این نمایشگاه با 500 عنوان کتاب و 3000 جلد به مدت یک هفته به روی علاقه مندان باز است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دهلران در خصوص برگزاری چنین نمایشگاههایی در سطح شهرستان گفت: اگر کتاب ها با تخفیف ویژه به علاقه مندان به کتاب داده شود، فرهنگ خریدن کتاب به عنوان یکی از مهم ترین نیازهای جامعه جا خواهد افتاد.افتتاح این نمایشگاهها در کنار کتابخانه های عمومی یکی از راههایی است که فرد را به طرف کتابخانه ها می کشاند و به صورت رایگان دنیایی از کتاب را به مطالعه کنندگان عرضه می کند که با عضو شدن می توانند این نعمت الهی را با خود به خانه برده و دیگر اعضاء خانواده از آن استفاده نمایند.
وی در ادامه با بیان این که کتاب باید در زندگی مردم بیشتر خودش را نشان دهد خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را در اولویت کارهایشان قرار دهند و در تمام برنامه‌هایشان پیوست فرهنگی را در نظر بگیرند.
لازم به ذکر است این نمایشگاه با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتشارات آذرمیدخت از استان تهران برگزار گردیده است.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 178
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما