صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/3/23 چهارشنبه به مناسبت شهادت امام علی(ع)؛ برگزاری «نشست قصه گویی» در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی «نشست قصه گویی» از کتاب «هدیه شیرین» به مناسبت شهادت امام علی(ع) در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی سرابباغ آبدانان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، افتخار مومنی، مسئول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی سرابباغ آبدانان از برگزاری «نشست قصه گویی» به مناسبت شهادت امام علی(ع) در این کتابخانه خبر داد.
مؤمنی گفت: به مناسبت شهادت امام علی(ع) و در راستای آشنایی کودکان با زندگی و شخصیت این امام همام و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان «نشست قصه گویی» با حضور جمعی از اعضاء کودک در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی شهر سرابباغ برگزار شد.
وی گفت: در این نشست کتاب «هدیه شیرین» قصه هایی از زندگی امام علی(ع) برای کودکان قصه گویی شد که به بیان داستان هایی از امیرمؤمنان علی(ع) پرداخته است که یکی از آنها داستان ایمان آوردن حضرت علی(ع) به رسالت پیامبر اسلام است. یتیم نوازی های شبانه و قضاوت های عادلانه و برخورد با کودکان و... از موضوعاتی است که در کتاب به آن ها پرداخته شده است.
مسئول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی هدف از برگزاری چنین دوره هایی را نهادینه کردن عادت به مطالعه در سنین کودکی دانست و افزود: قصه گویی و تشویق به مطالعه در آینده کودکان بسیار تأثیرگذار خواهد بود. این برنامه که با هدف تشویق و ترغیب کودکان به مطالعه و حضور آن ها در کتابخانه انجام گرفت، مورد استقبال آنان واقع شد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 173
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما