صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران


1397/2/26 چهارشنبه بمنظور ایجاد نشاط؛ برگزاری همایش پیاده روی ویژه بانوان اداره کل همایش پیاده روی ویژه بانوان شاغل در اداره کل کتابخانه های عمومی استان با حضور مدیرکل، مسئول حراست، و بانوان کتابدار و شاغل در ستاد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از برگزاری همایش پیاده روی بانوان شاغل در اداره کل کتابخانه های عمومی استان صبح امروز سه شنبه 25اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل، مسئول حراست، و بانوان کتابدار و شاغل در ستاد خبرداد.  
جلیلیان گفت:این همایش در ساعت 30/7دقیقۀ صبح با حضور مدیرکل، مسئول حراست، و بانوان کتابدار و شاغل در ستاد در محل کتابخانه مرکزی آغاز گردید و کتابداران در پارک جنگلی چغاسبز شهر ایلام حدفاصل تپه شاهد و ایستگاه سوم این پارک جنگلی را همراه با شور واشتیاق، پیاده طی کردند.
وی گفت: این همایش پیاده روی بمنظور ایجاد روحیه همدلی و نشاط در میان بانوان برگزار شد وکتابداران این مسیر را همراه با شور واشتیاق، پیاده طی کردند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان افزود: هدف از اجرای این همایش تقویت فرهنگ پیاده روی در بین خانم های شاغل در کتابخانه های عمومی استان است که در سلامت همکاران دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای می باشد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 181
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما