صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/24 دوشنبه برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ملکشاهی اولین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان ملکشاهی در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه عمومی باقرالعلوم شهرستان ملکشاهی در روز چهارشنبه مورخ 19/2/97 در محل دفتر فرمانداری با حضور آقای جلیلیان، مدیرکل اداره کتابخانه های عمومی استان ایلام و اعضا جلسه برگزار گردید.
در این جلسه آقای تاسمه، فرماندار محترم شهرستان ملکشاهی در رابطه با کتاب و کتابخوانی سخنانی را ایراد نمودند که کتاب و کتابخوانی از دیرباز مورد توجه مردم ایران وجهان بوده و جامعه بدون کتاب و مطالعه یک جامعه راکد و بدون رشد و تکامل است. وی با بیان اینکه کتابخانه ها نقش موثری در اعتلای فرهنگ و جلوگیری از افزایش معضلات اجتماعی دارند، کتابخوانی و مطالعه را زیربنای تقویت شاخص های فرهنگی هر جامعه دانست.
در ادامه جلیلیان، مدیرکل اداره کتابخانه های عمومی استان ایلام، در رابطه با فرهنگ مطالعه و کتاب و کتابخوانی، سخنانی را بیان داشتند که نباید از ظرفیت های مهم کتابخانه های عمومی در راه اعتلای علمی و فرهنگی جامعه غافل شویم و این خود به همکاری و همراهی سایر ادارات، به ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر، می توان گام های موثری در این شهرستان در زمینه ترویج کتاب و کتابخوانی برداشت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 135
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما