صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/24 دوشنبه برگزاری جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان دره شهر نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دره شهر در سال جاری با حضور اعضا و به ریاست فرماندار در ه شهر در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دره شهر درسال جاری راس ساعت 11:30روز یکشنبه مورخه 23/2/97با حضور اعضا و به ریاست فرماندار دره شهر در محل فرمانداری برگزار گردید.
پس از تلاوت آیاتی از کلام نورانی خداوند، سید هوشنگ طاهری رئیس کتابخانه عمومی شهرستان ضمن خیر مقدم گویی به اعضا بویژه مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ایلام به بررسی مصوبات قبل و نیز قرائت دستور جلسه جدید پرداختند.
در ادامه جلسه جلیلیان مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ایلام با تاکید بر اجرای جشنواره کتابخوانی رضوی به برکت آستان حضرت امام رضا(ع) که چند سالی است برگزار می گردد که فرآیند آن هم اکنون آغاز و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت. از کلیه دستگاه های فرهنگی برای هرچه باشکوه تر برگزار نمودن این جشنواره دعوت به همکاری نمودند در ادامه ضمن اشاره به پروژه های نیمه تمام این شهرستان خواستار توجه ویژه فرماندار در کمیته برنامه ریزی شهرستان به سرانجام رسیدن پروژه های این شهرستان شد.
در ادمه شفیع زاده فرماندار شهرستان دره شهر ضمن تشکر از مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ایلام بخاطر حضور مستمر و پیگیری جدی در حوزه کتابخانه های عمومی شهرستان در بحث اعتبارات در سال جاری همکاری لازم را بااین مجموعه خواهد داشت.
در پایان همکاری ادارات و نهادهای فرهنگی در برگزاری جشنواره رضوی و پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها توسط شهرداری و بحث نامگذاری میادین و پارک به نام کتاب و همچنین اعتبارات تملک دارایی و به سرانجام رسیدن پروژه های احداثی ازجمله مباحثی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
این جلسه در ساعت 13 به پایان رسید.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 131
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما