صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران

1397/2/23 يكشنبه بازدید فرماندار شهرستان مهران از کتابخانه عمومی امام رضا(ع) فرماندار جدید شهرستان مهران به همراه جمعی از مسئولان اداری و نظامی از کتابخانه عمومی امام رضا (ع) بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، علی اصغرآذرپیرا، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهران از بازدید نظام ملکشاهی، فرماندار جدید مهران به همراه جمعی از رؤسای ادارات و فرماندهی هنگ مرزی در روز دوشنبه 17اردیبهشت ماه از کتابخانه عمومی امام رضا(ع) شهر مهران خبر داد.
در این بازدید مهندس ملکشاهی ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه از جمله محل کار کتابداران، مخزن کتابخانه، بخش مرجع، سالنهای مطالعه برادران و خواهران و همچنین بخش‌های کودک، دفاع مقدس، استان شناسی و منابع دیداری شنیداری از نزدیک در جریان کار و وضعیت تنها کتابخانه شهر مهران قرار گرفتند.
فرماندار شهرستان مهران در هر کدام از بخش‌ها خواستار توضیحات فنی و آماری، مشکلات و نیازمندی‌های لازم کتابخانه شد و بیان کردند: همه ما به نقش و جایگاه مهم کتاب و کتابخوانی در جامعه واقفیم و باید تلاش کنیم با عمل خودمان این مقوله مهم را در بین خانواده و جامعه نهادینه کنیم. امروز به همت نظام مقدس جمهوری اسلامی این بستر آماده است و ان شاء الله تلاش خواهیم کرد بیش از پیش حوزه کتابخانه ها را تقویت و متحول نماییم.
در این بازدید رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهران در هر کدام از بخش‌های کتابخانه، توضیحات لازم را به سمع و نظر فرماندار و سایر مسئولان ارائه و کمبودها و مشکلات کتابخانه‌های شهرستان را خدمت ایشان بازگو کرد.
آذرپیرا همچنین خواستار توجه جدی مسئولان شهرستان مهران و به ویژه فرماندار محترم در بحث ایجاد کتابخانه روستائی شد و گفت: اهالی بزرگوار بخش مرکزی شهرستان مهران چندین سال است که تقاضای احداث کتابخانه کرده‌اند و لازم است که مسئولان شهرستان مهران همچون سایر شهرستان های استان به این نیاز پاسخ دهند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 130
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما