صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/23 يكشنبه هم زمان با اعیادشعبانیه؛ برگزاری یک دوره آموزش «اوریگامی» در کتابخانه عمومی شهیدمفتح به مناسبت نیمه شعبان و روز معلم در کتابخانه عمومی شهید مفتح یک دوره آموزش «اوریگامی» برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ زینب فاضلی، مسئول کتابخانه عمومی شهید مفتح روستای مورت از برگزاری یک دوره آموزش اوریگامی به مناسبت عید نیمه شعبان و روز معلم خبر داد.
فاضلی گفت: روز پنج شنبه 13/02/1397 همزمان با اعیادنیمه شعبان یک دوره آموزش اوریگامی در بین اعضای فعال کتابخانه برگزار شد. در این دوره آموزش از کتاب «اوریگامی برای همه» نوشته روح الله گیوه چی که شامل 100طرح اوریگامی ساده تا پیشرفته در آن معرفی شده است کمک گرفته شد در این کتاب نحوه درست کردن حیوانات، جعبه ها، لوازم التحریر و گیاهان با استفاده از کاغذ آموزش داده شده است.
وی گفت: تا کردن کاغذ ساده است به هیچ وسیله یا امکانات خاصی نیاز ندارد کافی است فکر را بر روی طرح و روش اجرای آن متمرکز کنید تمام طرح ها از یک کاغذ مربع شروع می شود و برای درست کردن آن نیازی به چسب و قیچی نیست و بسیار راحت جذاب و فوق العاده است.
اوریگامی یک کلمه ژاپنی است که از دو لغت «اوری» به معنای تا کردن و «گامی» به معنای کاغذ تشکیل شده است و اوریگامی یعنی تا کردن کاغذ.
شرکت کنندگان به ساخت اوریگامی دلخواه خود پرداختندو در بخش کودک کتابخانه نگهداری شدند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 107
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما