صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/22 شنبه برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان نخستین جلسه انجمن کتابخانه عمومی امیرکبیر شهرستان آبدانان در سال جاری با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان در سال جاری رأس ساعت 14روز دوشنبه مورخ 17/2/97 با حضور اعضاء و به ریاست مرادخانی، معاون فرماندار شهرستان آبدانان درمحل کتابخانه عمومی امیرکبیرآبدانان برگزار گردید.
پس از تلاوت آیاتی از کلام نورانی خداوند، اردشیر بوستانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان ضمن سلام و خیرمقدم خدمت اعضای محترم و بویژه مدیرکل کتابخانه ها، به بررسی مصوبات جلسه قبل و نیز قرائت دستورکارجلسه جدید پرداختند.
در ادامه جلیلیان مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با تأکید بر اجری جشنواره کتابخوانی رضوی که به برکت آستان مقدس حضرت امام رضا(ع) چند سالی است برگزار می گردد و فرایند آن از هم اکنون آغاز می گردد و تا شهریور ماه ادامه خواهد داشت، از کلیه دستگاههای فرهنگی در شهرستان برای هرچه باشکوهتر شدن جشنواره امسال دعوت به همکاری نمودند، در ادامه ضمن تأکید بر فراهم بودن زیرساخت احداث کتابخانه شماره 2 شهرستان آبدانان از مسئولین درخواست کردند جهت شروع بکارهرچه سریعتراین پروژه نسبت به رفع مشکل زمین این کتابخانه همکاری نمایند تا فرایند احداث این کتابخانه درآبدانان هم مانند سایر شهرستان های استان آغاز شود.
در ادامه جلسه ، مرادخانی معاون فرماندار شهرستان ضمن تشکر از مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به خاط حضور مستمر و پیگیری جدی در حوزه کتابخانه ها و مجموعه شهرستان و قدردانی از شهرداران محترم آبدانان و سراب باغ به خاطر وصول به موقع نیم درصد، اظهارامیدواری کردند که شهرداری مورموری نیز در این خصوص به موقع اقدام نمایند . ایشان افزودند در بحث تخصیص اعتبارات تجهیز و تعمیر در سال جاری همکاری لازم را با این مجموعه خواهیم داشت.
تعیین و تکلیف نهایی زمین کتابخانه شماره 2 با همکاری و اقدام اداره مسکن و شهرسازی؛ آمادگی لازم اداره کتابخانه ها و دستگا هها ی فرهنگی جهت اجرای جشنواره رضوی سال97،انجام نامه نگاری نهایی جهت رفع مشکل راه دسترسی کتابخانه دکترشریعتی سراب باغ و آسفالت این مسیر توسط شهرداری این شهر، در خصوص اعتبارات تملک دارائی جهت تعمیر و تجهیز کتابخانه ها و احداث کتابخانه شماره2، تمهیدات لازم جهت برگزاری همایش تخصصی کتابخوانی(ویژه هفته کتاب97) از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
این جلسه با ذکر صلوات در ساعت 15:30به پایان رسید.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 139
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما