صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران

1397/2/18 سه‌شنبه به مناسبت نیمه شعبان؛ برپایی «ایستگاه نقاشی» توسط کتابخانه عمومی امیرکبیر کتابخانه عمومی امیرکبیرآبدانان میزبان برگزاری «ایستگاه نقاشی» به مناسبت ولادت امام زمان(عج) گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ صادق سعیدی، مسئول کتابخانه عمومی امیرکبیرآبدانان از برگزاری «ایستگاه نقاشی» به مناسبت ولادت امام زمان(عج) در این کتابخانه خبر داد.
سعیدی گفت: به مناسبت ولادت امام زمان(عج) ایستگاه نقاشی در محل کتابخانه عمومی امیرکبیرشهرستان آبدانان با دعوت از پیش دبستانی سابقون برگزار گردید.
وی گفت: با توجه به اینکه کودکان امروز آینده سازان فرداهستند و بسیار در معرض آسیب های فرهنگی و اجتماعی هستند لذا در راستای آشنایی با فضای کتابخانه و انس با کتاب و نیزآشنایی با سیره ناب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) این برنامه انجام شد .
مسئول کتابخانه عمومی امیرکبیرآبدانان افزود: در ادامه این برنامه نشست قصه گویی داستان تولد امام زمان(عج) از کتاب 14قصه 14معصوم(ع) نوشته حسین فتاحی و از انتشارات قدیانی بیان شد. شرکت‌کنندگان دراین برنامه نقاشی‌های خود را باموضوع امام زمان (عج) به تصویر کشیدند.
در پایان به تمامی شرکت‌کنندگان در ایستگاه نقاشی از طرف اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان کتاب اهداء گردید و ازهمه شرکت کنندگان پذیرایی بعمل آمد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 137
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما