صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران


1397/2/18 سه‌شنبه همزمان با هفته معلم؛ اجرای «طرح امانت کتاب» توسط کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ «طرح امانت کتاب» و تجلیل از معلمین روستاهای هدف کتاب خوانی توسط کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند اجرا گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، طرح امانت کتاب به روستاهای هدف کتابخوانی (برآفتاب بی و نیدوله علیا و سفلا) توسط کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول روز شنبه 15 اردیبهشت 97 اجرا گردید.
با اجرای این طرح به مردم به خصوص دانش آموزان مشتاق مطالعه در روستاهای دور افتاده و فاقد کتابخانه، کتاب امانت داده می شود.
رستمی گفت: همزمان با اجرای طرح امانت کتاب به روستاهای هدف کتابخوانی، از معلمین دبستان های شهید مدرس روستای برآفتاب بی و دبستان شهید چمران روستای نیدوله علیا که در طول سال با کتابخانه شهدای زیرتنگ بیجنوند همکاری داشته اند با اهدای گل و شیرینی تقدیر شد.
وی هدف از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ مطالعه، آشنا نمودن روستاهای مجاور با کتابخانه، دعوت از آنها برای مراجعه به کتابخانه ها و رساندن کتاب های پر مخاطب به روستاهای دور افتاده و فاقد کتابخانه دانست و گفت: این طرح مورد استقبال روستاهای هدف قرار گرفته و تعداد زیادی از اهالی این روستاها به عضویت کتابخانه در آمده اند.  
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 240
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما