صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران


1397/2/18 سه‌شنبه همزمان با اولین سالگرد بازگشایی کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ کودکان و نوجوانان با گردهمایی در کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند نیمه شعبان و سالروز بازگشایی کتابخانه را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ طاهره رستمی مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول گفت: همزمان با  سالروز ولادت با سعادت امام زمان (عج) و اولین سالگرد بازگشایی کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند، اعضای کتابخانه با گردهمایی در محل کتابخانه و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی این روز را جشن گرفتند.
وی گفت: یکی از اعضای کتابخانه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغازگر برنامه های این روز بود. در ادامه «کیانا دارابی» عضو نوجوان و فعال کتابخانه شعری بسیار زیبا از آقای «فریبرز دارابی» شاعر بنام شهرستان چرداول با موضوع «کتاب» را قرائت نمود. برنامه های فرهنگی دیگری مانند قصه خوانی از کتاب «قصه هایی زیبا از چهارده معلم مهربان (ویژه کودکان و نوجوانان) » نوشته «سیدحیدرشاهزیدی» بازی های سرگرمی، چیستان و سوالاتی پیرامون زندگانی حضرت مهدی (عج) و کتاب، تهیه کاردستی، توزیع مجلات ویژه کودکان و نوجوانان و بادکنک میان کودکان حاضر و مسابقه نقاشی در این روز اجرا گردید.
در پایان مراسم شرکت کنندگان هدایایی شامل کتاب و اسباب بازی را به مناسبت اولین سالگرد بازگشایی کتابخانه به بخش کودک کتابخانه اهدا نمودند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 140
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما