صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/16 يكشنبه برگزاری «نشست قصه گویی» در کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی «نشست قصه گویی» ازمجموعه کتابهای «خاله بازی» در کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی شهربلاوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ حمیدرضا ولی بیگی، مسئول کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی شهربلاوه از برگزاری «نشست قصه گویی» در این کتابخانه خبر داد.
ولی بیگی گفت: با هدف معرفی کتاب های بخش کودک و آشنا نمودن کودکان با فضای فرهنگی کتابخانه و منابع بخش کودک، «نشست قصه گویی» از مجموعه کتابهای «خاله بازی» بین دنش آموزان مقاطع دبستان بعثت و پیش دبستانی گلبرگ در محل بخش کودک کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی برگزار گردید.
وی گفت: مجموعه کتابهای «خاله بازی» کتابهایی هستند که توسط امیلی بومون به زبان کودکانه و جذاب و ساده نوشته شده و خانم راضیه خوئینی آنها رابه فارسی ترجمه کرده است. این کتابها برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» در 7 جلد با عنوان های ماری مامان می شود، شیلا آشپزمی شود، دیناخانه دار می شود، لونامعلم می شود، کیتی دکترمی شود، فرین فروشنده می شود و پوری دامپزشک می شود توسط انتشارات قدیانی منتشر شده است که کتابهایی بسیار خواندنی و مفید برای بچه ها می باشد.
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی شهربلاوه افزود: هدف از اجرای برنامه قصه گویی به ویژه برای کودکان مقاطع دبستان و پیش دبستانی، ایجاد انگیزه و تشویق آنها به مطالعه مفید و همچنین پر کردن اوقات فراغت است.

در پایان به همه شرکت کنندگان در جلسه قصه گویی تعدادی مجله ویژه کودکان اهدا گردید. 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 105
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما