صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران

1397/2/15 شنبه همزمان با نیمه شعبان؛ برپایی برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند به مناسبت ولادت آخرین منجی عالم بشریت، کتابخانه شهدای زیرتنگ بیجنوند با برنامه های فرهنگی میزبان حاضران در جشن مردمی و خیابانی بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ طاهره رستمی مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول ضمن بیان مطلب فوق افزود: همزمان با برگزاری جشن های نیمه شعبان، کتابخانه شهدای زیرتنگ نیز با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی این روز مبارک را جشن گرفت.
رستمی گفت: نیمه شعبان در اذهان شیعیان و محبان اهل بیت علیهم السلام، به عنوان روز میلاد نجات بخش موعود معنا و مفهوم پیدا کرده است؛ روز میلاد بزرگ مردی که انسانیت، ظهور او را به انتظار نشسته و عدالت برای پای بوس قدمش لحظه شماری می کند.
وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه کتاب مهدویت، برپایی ایستگاه صلواتی و پخش شیرینی و شربت، قصه خوانی از کتاب «خیمه ای در مهتاب: مجموعه دوازده قصه از زندگی امام زمان(ع) » نوشته مسلم ناصری، دلنوشته های بازدیدکنندگان با موضوع امام زمان و انتظار فرج، پخش سرودهای مذهبی و مولودی، بلندخوانی دعای فرج توسط نوجوانان عضو کتابخانه و معرفی کتاب «فرانکلین و دندان شیری» نوشته «پالت بورژوا» و اجرای داستان این کتاب توسط اعضای نوجوان کتابخانه به حاضرین از برنامه های کتابخانه در این روز بود.
در پایان این برنامه به اجرا کنندگان نمایش «فرانکلین و دندان شیری» و همچنین بهترین دلنوشته ها برای امام زمان جوایزی اهدا گردید.  
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 122
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما