صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/15 شنبه همزمان با نیمه شعبان؛ بازدید دانش‌آموزان از کتابخانه عمومی سعدی همزمان با گرامیداشت نیمه شعبان و روز معلم، کتابخانه عمومی سعدی دهلران میزبان دانش‌آموزان مدرسه پروین اعتصامی این شهر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ یدالله حیدری، مسئول کتابخانه عمومی سعدی شهر دهلران، از بازدید جمعی از دانش‌آموزان پایه پنجم وششم مدرسه پروین اعتصامی"، از این کتابخانه خبر داد.
حیدری هدف از این بازدیدها را ایجاد علاقه به کتاب و کتابخوانی در دانش‌آموزان و آشنایی آنان با محیط کتابخانه عنوان کرد و افزود: تبدیل کتابخوانی به یک فرهنگ گسترده و مستمر در جامعه مستلزم پرورش نسلی است که از دوران کودکی با کتاب و کتابخوانی آشنا باشد و در همین راستا کتابخانه عمومی سعدی همواره میزبان بازدیدهای علمی دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و نونهالان مهدکودک و پیش‌دبستانی بوده است.
حیدری گفت: در این بازدیدها که با نمایش فیلم در بخش کودک کتابخانه نیز همراه بود؛ دانش‌آموزان با بخش‌ها و خدمات مختلف کتابخانه، شرایط عضویت و نحوه استفاده از منابع کتابخانه آشنا شدند و در بخش کودک به مطالعه کتاب‌های مورد علاقه خود پرداختند.
وی گفت: هدف ازاجرای برنامه های جنبی ازجمله نمایش فیلم درکتابخانه ایجادشرایطی برای سرگرمی وفضایی به دوراز یکنواختی است. تا با جذب افراد به کتابخانه ، حضور بیشتر آنان ها را درپی داشته باشیم.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 130
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما