صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/15 شنبه به مناسبت نیمه شعبان؛ برگزاری نشست سیری در سیره امام زمان(عج) در کتابخانه عمومی شهدای عباس آباد نشست سیری در سیره امام زمان(عج) با حضور حجت الاسلام و المسلمین هاشمی در کتابخانه عمومی شهدای عباس آباد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان ایلام؛فرشته پورمیرزا، مسئول کتابخانه عمومی شهدای عباس آباد از برگزاری نشستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین هاشمی به مناسبت نیمه شعبان در این کتابخانه خبر داد.
پورمیرزا گفت:حجت الاسلام و المسلمین هاشمی درمورد معنای انتظار فرج که یکی از مهم ترین وظایف شیعیان است پرداختند.
ایشان گفتند: یکی از مهم ترین آثار و لوازم معرفت امام عصر(عج)انتظار کشیدن نسبت به فرج ایشان است.در روایات ما از انتظار فرج به عنوان برترین عبارت یاد شده است.انتظار به طور کلی یک امر قلبی است و این امر قلبی وقتی حاصل می شود که انسان در هیچ حالی از ظهور امام زمان ناامید نباشد و آن را بعید نداند.
شیعیان در زمان غیبت امام زمان(ع)وظایفی را برعهده دارند که ساده ترین آن انجام واجبات و ترک محرمات است که باعث تسهیل ظهور آن حضرت می شود.
یک عاشق دلباخته امام و یک منتظر حقیقی باید بداند که محبوبش از چه صفاتی برخوردار بوده و چه سیره و روشی در زندگی و سایر شئونات آن دارد.
در پایان حجت الاسلام و المسلمین هاشمی روز معلم را بر تمام معلملن دلسوز و زحمت کش تبریک گفتند و یادی از شهید والامقام شهیداستادمرتضی مطهری کردند.
این نشست باذکر صلواتی و دعای فرج پایان یافت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 115
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما