صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/15 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزار گردید کتابخانه عمومی دکتر شریعتی سرابباغ مجری گرامیداشت روز معلم و تجلیل از معلمان مدرسه سعدی روستای ژیور گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ افتخار مومنی، مسئول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی سرابباغ از برگزاری مراسم تجلیل از معلمان مدرسه سعدی روستای ژیور به مناسبت سالروز شهادت استادشهیدمرتضی مطهری و بزرگداشت مقام شامخ معلم توسط این کتابخانه خبر داد.  
در این مراسم که با حضور مدیرکل محترم کتابخانه های عمومی استان، کارشناسان محترم ستاد اداره کل و اردشیر بوستانی ریاست محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان صورت گرفت از همکاری صمیمانه معلمان این مدرسه با کتابخانه عمومی دکتر شریعتی در طرح امانت کتاب به کودکان روستا تقدیر و با اهدای لوح سپاس از آنان تجلیل شد.
جلیلیان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه معلمان نقش سازنده  و مهمی در جامعه دارند و بدون هیچ چشم داشتی در خدمت جامعه و بالا بردن فرهنگ بالای انسانی و اسلامی می کوشند، افزود: زحمات و تلاش‌هایی که معلمان برای ارتقای سطح فرهنگ جامعه متحمل می‌شوند، بی‌نظیر است.
وی همچنین با اشاره به وظایف و خدمات کتابخانه‌های عمومی اضافه کرد: کتابخانه‌ها و مدارس با فعالیت‌ها و اقدامات مشترکی که در راستای  توسعه کتابخوانی انجام می‌دهند، می‌توانند گام‌های مثبتی در جهت ارتقای مطالعه مفید بردارند.
شریفی مدیر مدرسه سعدی نیز با قدردانی از حضور مدیرکل محترم در این مدرسه و تقدیر از مسئول کتابخانه عمومی دکتر شریعتی به جهت حضور فعال در این مدرسه در طرح امانت کتاب به دانش آموزان، خواستار توجه ویژه مدیرکل محترم به این مدرسه در جهت اهدای کتاب و تجهیز کتابخانه این مدرسه شد.
گفتنی است طرح امانت کتاب به روستاهای دور افتاده سرابباغ از آذر ماه سال96 به صورت هفتگی کلید خورد و تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 132
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما