صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/15 شنبه برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ نوراله عباداللهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول، از برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان در سال جاری با حضور مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و کارشناس مسئول امور همکاریها، با محوریت هماهنگی برای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، تملیک دارایی ها در کمیته برنامه ریزی سال 97 و احداث کتابخانه های جدید، در محل فرمانداری این شهرستان خبر داد.
جلیلیان در این جلسه گفت: کتابخانه های عمومی کانون خدمات فرهنگی متنوعی هستند و توسعه زیرساخت های کتابخانه ها از عوامل مهم رشد و اشاعه فرهنگ اسلامی و انسانی در سطوح مختلف جامعه بوده و از فرماندار شهرستان چرداول می خواهیم در کمیته برنامه ریزی اعتبارات مناسبی را جهت ساخت و تعمیر و تجهیز کتابخانه های عمومی در نظر بگیرند.
وی اضافه کرد: شهرستان چرداول دارای روستاهای مستعد و پرجمعیتی می باشد که خواستار دسترسی بیشتر به کتابخانه های عمومی هستند. 
مراد یگانه، فرماندار شهرستان چرداول، نیز در این جلسه گفت کتابخانه های عمومی این شهرستان از سه به 7 باب در دولت تدبیر و امید افزایش یافته و یک مورد کلنگ زنی در روستای چشمه ماهی بخش هلیلان انجام و پیمان سپاری گردیده است و امسال نیز اعتبار مناسبی برای کلنگ زنی و احداث کتابخانه در روستای پرجمعیت وارگه که از مبادی ورودی شهرستان نیز می باشد، تخصیص خواهیم داد. همچنین وی افزود: نگاه دولت تدبیر و امید توسعه متوازن فرهنگی است و کتابخانه های عمومی بستر ساز تحول فرهنگی و علمی در جامعه می باشند.
وی با اشاره به مطالبه عمومی برای توسعه کتابخوانی توسط دانشگاهها و مسولین شهرستان، از ادارات فرهنگی_ آموزشی و شهرداران و دهیاران خواست با جدیت بیشتری به ترویج کتابخوانی ورود پیدا کنند و موانع موجود را با همت و تلاش بیشتری مرتفع ساخته و بسترها را فراهم کنند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 120
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما