صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/10 دوشنبه همزمان با نیمه شعبان؛ دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با فرماندار دره شهر مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با فرماندار و مسئولان محلی دره شهر پیرامون اعتبارات تملک دارایی و همکاری با کتابخانه های شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ مدیر کل کتابخانه های عمومی استان همراه با رئیس اداره شهرستان دره شهر با فرمانداران این شهرستان و رئیس اداره راهداری دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، پیرامون پرداخت نیم درصد درآمد شهرداری و در جهت ساخت کتابخانه شهر مهر ملکشاهی، با محمدی، شهردار این شهر دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با تشکر و قدردانی از همراهی و تعامل خوب فرماندار شهرستان با کتابخانه های عمومی استان خواستار توجه ویژه فرماندار دره شهر بعنوان رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان به جهت توجه بیشتر به تصویب اعتبارات لازم برای کتابخانه های عمومی شهرستان شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خواستار همکاری بیشتر در تسطیح محوطه کتابخانه روستایی شهید مومنی الوار شد. در این دیدار آقای عموزاده آمادگی خود را جهت همکاری و کمک به کتابخانه روستایی مومنی الوار اعلام داشتند.
گفتنی است که محوطه کتابخانه عمومی شهید مومنی الوار نیاز به تسطیح دارد که از این طریق و مشارکت و تعامل خوب ادارات با کتابخانه های عمومی حل خواهد شد.
در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان ضمن تشکر از مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بخاطر توجه ویژه به کتابخانه ها قول مساعد پیرامون توجه به اعتبارات مورد نیاز را دادند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 126
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما