صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود كاربران
1397/2/10 دوشنبه پیام تبریک مدیرکل؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اعیادشعبانیه را تبریک گفت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پیامی تقارن میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(ع) همزمان با آغاز هفته معلم و هفته کارگر را به مجموعه کتابخانه های عمومی استان، جامعه فرهنگیان و کارگران تبریک گفت.
مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پیامی تقارن میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(ع) همزمان با آغاز هفته معلم و هفته کارگر را به مجموعه کتابخانه های عمومی استان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ مرادجلیلیان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پیامی تقارن میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(ع) همزمان با آغاز هفته معلم و هفته کارگر را به مجموعه کتابخانه های عمومی استان تبریک گفت.
متن پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به شرح زیر است:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تبریک نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت مهدی(عج) خدمت تمامی همکاران، تقارن آن با سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم را گرامی داشتند.
جلیلیان بیان داشتند: همزمانی مناسبت های مذهبی و ملی در جامعه را نشان از پویایی بالای اعتقادی-اجتماعی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران دانستند و با آرزوی توفیق برای جامعه فرهنگیان و کارگران، و مزین شدن آغاز گرامیداشت هفته معلم و هفته کارگر را به ولادت امام عصر(عج)، این ایام مبارک را به آنان تبریک گفتند.
مراد جلیلیان
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ایلام
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 120
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما